Elektrikář/Mechanik MaR

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nás můžete kontaktovat na [email protected] nebo telefonicky na +420 736 505 950.

Pracovní náplní je montáž, rekonstrukce, údržba , opravy, seřizování, měření a řízení procesů a elektrických zařízení. Zajištění systému jakosti při údržbě výrobních zařízení, zabezpečení správy technického zařízení v odbornosti MaR a koordinace činností interních a externích pracovníků, vedení techniké dokumentace a vypracovávání podkladů pro opravy zařízení. Na tuto pozici požadujeme střední odborné elektrotechnické zaměření, praxe výhodou, odborná způsobilost dle vyhlášky č. 123/2022 Sb., minimálně §5, výpis z trestního rejstříku. Nabízíme mzdu až 40.000 Kč, čtvrtletní bonusy, možnost profesního růstu, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Pardubice – Semtín

Pracovní náplň
  • montáž, rekonstrukce, údržba, opravy, seřizování, měření a řízení procesů a elektrických zařízení
Požadujeme
  • střední odborné vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxe výhodou
  • odborná způsobilost v elektrotechnice – Vyhláška č. 123/2022 Sb.
  • obecné znalosti z oblasti elektro
  • řidičský průkaz skupiny B
  • manuální zručnost, odborná zdatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, rozhodnost, samostatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z rejstříku trestů
Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • možnost profesního růstu
  • motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • čtvrtletní a roční odměny
  • vzdělávání a rozvoj
  • zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • mzda až 40 000 Kč