Provozní zámečník/údržbář

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nás můžete kontaktovat na [email protected] nebo telefonicky na +420 736 505 950.

Místo výkonu práce: Pardubice – Semtín

Pracovní náplň

  • údržba výrobního zařízení
  • evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení
  • příprava pracoviště, čtení a použití technických podkladů
  • provádění funkčních zkoušek

Požadujeme

  • vyučení v oboru, střední odborné vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném oboru
  • svářecí průkaz výhodou
  • manuální zručnost
  • aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z trestního rejstříku

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • čvrtletní a roční odměny
  • vzdělávání a rozvoj
  • zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty

Mzda

  • až 35 000 Kč