Výzkumný a vývojový pracovník

Pracovní náplní je řešení výzkumných úkolů, příprava vzorků směsných energetických látek, účast na střeleckých testech energetických látek s perspektivou absolvování pyrotechnického kurzu, realizace drobných zakázek a zkušebních sérií výrobků – aktivní vyhledávání nových surovin a dodavatelů. Na tuto pozici požadujeme VŠ vzdělání chemického zaměření, aktivní znalost anglického jazyka, ŘP – B, výpis z trestního rejstříku. Nabízíme mzdu až 35 tisíc korun, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc a další.

Místo výkonu práce: Pardubice – Semtín

Pracovní náplň
  • řešení výzkumných úkolů
  • příprava vzorků směsných energetických látek
  • účast na střeleckých testech energetických látek s perspektivou absolvování pyrotechnického kurzu
  • realizace drobných zakázek a zkušebních sérií výrobků – aktivní vyhledávání nových surovin a dodavatelů
Požadujeme
  • VŠ – chemický obor
  • ŘP – B
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • pracovitost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, tvořivost a chuť se učit nové poznatky
Nabízíme
  • odměny – čtvrtletní, roční, při pracovním a životním výročí
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč
  • zkrácenou pracovní dobu na 7,5 h.
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované obědy za 19 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění až 900 Kč měsíčně
  • očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • příspěvek na dětské aktivity
  • Multisport karta
  • poukázky unišek
  • slevy u obchodních partnerů, zvýhodněné ceny na lázně
Mzda
  • nástupní mzda až 35 000 Kč