Technický vedoucí odstřelu

V případě zájmu nás kontaktujte na 725 546 360 nebo na [email protected].

Pracovní náplní je zaměřování lomových stěn, projekční příprava trhacích prací, vlastní příprava, nabíjení a prováděční trhacích prací malého i velkého rozsahu atd. Na tuto pozici požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, střelmistrovský průkaz nebo oprávnění TVO pro povrchové dobývání, praxi v oblasti TVO atd. Nabízíme mzdu až 40 tisíc korun, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Pardubice a lomy ČR

Pracovní náplň
  • geodetické zaměřování lomových stěn v rozsahu připravovaných trhacích prací
  • projekční příprava trhacích prací malého a velkého rozsahu včetně potřebných výpočtů a vytýčení odstřelů na přidělených lomech
  • vlastní příprava, nabíjení a provádění trhacích prací malého a velkého rozsahu na přidělených lomech
  • samostatné jednání s vedoucími jednotlivých přidělených lomů a koordinace prací
  • jednání s kontrolními orgány a s jinými organizacemi, s nimiž je potřeba spolupracovat
  • zpracovávání rámcové dokumentace pro vrtací a trhací práce a pro používané stroje
Požadujeme
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (výhodou SPŠ Kamenická nebo VŠ báňská)
  • střelmistrovský průkaz nebo oprávnění TVO pro povrchové dobývání
  • praxe v oblasti TVO, střelmistr, povrchové dobývání, trhacích a případně geodetických prací
  • praxe v oblasti výroby a zpracování výbušnin je výhodou
  • znalost báňské legislativy
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pokročilé znalosti práce na PC – MS Office, Lotus Notes
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z trestního rejstříku
  • zodpovědné jednání, spolehlivost, rozhodnost, samostatnost, emoční stabilita
Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • možnost profesního růstu
  • motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • čtvrtletní a roční odměny
  • vzdělávání a rozvoj
  • zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • až 40 000 Kč