Strojník – obsluha bagru

V případě zájmu nás kontaktujte na 725 546 360 nebo na [email protected]

Pracovní náplní je provádění sekundárního rozpojování rubaniny, práce s bouratím kladivem, obsluha, údržba a servis bagru v kamenolomech ČR. Na tuto pozici požadujeme řidičský průkaz sk. B, strojnický průkaz a odborné vzdělání výhodou,, manuální zručnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme mzdu až 35 tisíc korun, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Kamenolomy ČR (kraje Královéhradecký, Pardubický, Plzeňský

Pracovní náplň
  • provádění sekundárního rozpojování rubaniny
  • práce s bouracím kladivem
  • obsluha, údržba a servis bagru
Požadujeme
  • řidičský průkaz sk. B (další skupiny výhodou)
  • manuální zručnost, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení
  • flexibilitu, spolehlivost, soběstačnost, samostatnost, důkladnost, pečlivost
  • odborné vzdělání a strojnický průkaz výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z rejstříku trestů
  • zkušenosti a praxe na strojích není podmínkou
Nabízíme
  • Hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance, čtvrtletní a roční odměny
  • Možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj
  • Zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • až 35 000 Kč