Strojník – obsluha bagru

Pracovní náplní je sekundární rozpojování a nakládání rubaniny bagrem v Lipolticích a v dalších lomech ČR. Na tuto pozici požadujeme střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru, řidičský průkaz sk. B, strojnický průkaz, manuální zručnost, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme mzdu až 35 tisíc korun, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Slatiňany a lomy ČR

Pracovní náplň
  • sekundární rozpojování a nakládání rubaniny bagrem
Požadujeme
  • střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru
  • řidičský průkaz sk. B
  • strojnický průkaz
  • manuální zručnost
  • flexibilitu
  • aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z rejstříku trestů
Nabízíme
  • Hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance, čtvrtletní a roční odměny
  • Možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj
  • Zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • až 35 000 Kč

Já, výše uvedený, uděluji tímto společnosti Explosia a.s., se sídlem Semtín 107, 530 02 Pardubice, IČ: 252 91 581, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1828, svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v této přihlášce do výběrového řízení na pracovní pozici a v jejích přílohách (např. životopis) a dalších údajů a informací v nich uvedených, týkajících se mé osoby, a to v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů, v rozsahu nezbytném pro účely posouzení a vyhodnocení mé přihlášky a v současných i budoucích výběrových řízeních probíhajících ve společnosti Explosia a.s. Dále souhlasím se zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání společnosti Explosia a.s., a to na dobu dvou let ode dne odeslání této přihlášky. Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení právních předpisů o ochraně osobních údajů náleží, zejména že je mi známo mé právo tento souhlas kdykoli odvolat.