Soustružník

Pracovní náplní je obrábění kovů – soustružení, frézování, broušení, výroba dle výkresové dokumentace, výroba strojírenských dílů a příprava materiálu. Na tuto pozici požadujeme střední odborné vzdělání, strojírenský obor výhodou, dva roky praxe v oboru, manuální zručnost, orientaci v normách a technických podkladech, dobrý zdravotní stav a výpis z trestního rejstříku. Nabízíme nástupní mzdu od 22 000 Kč, čtvrtletní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Pardubice – Semtín

 Pracovní náplň
  • obrábění kovů – soustružení, frézování, broušení
  • výroba strojírenských prvků, dílů, příprava materiálu, nářadí, nástrojů, měřidel
  • výroba dle výkresové dokumentace nebo vzorových součástí
Požadujeme
  • vyučení nebo střední odborné vzdělání v oboru
  • praxe min. 2 roky
  • orientace v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací
  • obecné znalosti z oblasti materiálů, čtení dílenských výkresů, měření, broušení
  • manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z rejstříku trestů
Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • možnost profesního růstu
  • motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • čtvrtletní a roční odměny
  • vzdělávání a rozvoj
  • zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • nástupní mzda: od 22 000 Kč

Já, výše uvedený, uděluji tímto společnosti Explosia a.s., se sídlem Semtín 107, 530 02 Pardubice, IČ: 252 91 581, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1828, svůj výslovný souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v této přihlášce do výběrového řízení na pracovní pozici a v jejích přílohách (např. životopis) a dalších údajů a informací v nich uvedených, týkajících se mé osoby, a to v souladu s právními předpisy o ochraně osobních údajů, v rozsahu nezbytném pro účely posouzení a vyhodnocení mé přihlášky a v současných i budoucích výběrových řízeních probíhajících ve společnosti Explosia a.s. Dále souhlasím se zařazením do databáze uchazečů o zaměstnání společnosti Explosia a.s., a to na dobu dvou let ode dne odeslání této přihlášky. Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení právních předpisů o ochraně osobních údajů náleží, zejména že je mi známo mé právo tento souhlas kdykoli odvolat.