Odborná účetní finanční a investiční

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nás můžete kontaktovat na [email protected] nebo telefonicky na +420 736 505 950.

Pracovní náplní je účtování běžných účetních operací, kontrola formální a věcné správnosti účetních dokladů a jejich evidence, provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví, spolupráce při inventarizaci majetku a závazků, účtování uzávěrkových operací a spolupráce s externím auditorem. Na tuto pozici požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou, minimálně 3 roky praxe v účetnictví, znalost vnitropodnikového účetnictví, inventarizace a odpisování, znalost práce v SAP, řidičské oprávnění sk. B, výpis z trestního rejstříku. Mzda až 26 tisíc korun, příspěvky na stravování , týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Pardubice – Semtín

Pracovní náplň
  • účtování běžných účetních operací
  • kontrola formální a věcné správnosti účetních dokladů a jejich evidence
  • provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
  • spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
  • účtování uzávěrkových operací
  • spolupráce s externím auditorem
Požadujeme
  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou
  • minimálně 3 roky praxe v účetnictví
  • znalost vnitropodnikové účetnictví, účetních dokladů a jejich evidence, DPH a ekonomiky
  • profesionální znalost práce v SAP, Excel a Word
  • řidičské oprávnění sk. B
  • schopnost efektivní komunikace
  • spolehlivost, komunikativnost, aktivní přístup k práci
  • výpis z trestního rejstříku
Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • motivační odměňování – osobní hodnocení, čtvrtletní a roční odměny
  • vzdělávání a rozvoj
  • zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • až 26 000 Kč