Laborant/ka

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nás můžete kontaktovat na [email protected] nebo telefonicky na +420 736 505 950.

Pracovní náplní je analýza vzorků, stanovení zrnitosti, kontrola vstupních surovin, mezioperační kontrola, vedení dokumentace. Na tuto pozici požadujeme střední odborné vzdělání, 2 roky praxe v oblasti analytické chemie, uživatelskou úroveň práce na PC, pečlivost a samostatnost, dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku. Mzda až 26 tisíc korun, čtvrtletní a roční odměny, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Pardubice – Semtín

Pracovní náplň
  • analýza vzorků, stanovení zrnitosti, kontrola vstupních surovin, mezioperační kontrola, vedení dokumentace
Požadujeme
  • střední odborné vzdělání
  • 2 roky praxe v oblasti analytické chemie
  • uživatelská úroveň práce na PC
  • pečlivost a samostatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z trestního rejstříku
Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • čtvrtletní a roční odměny
  • zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • až 26 000 Kč