Dělník ve výrobním úseku

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nás můžete kontaktovat na [email protected] nebo telefonicky na +420 736 505 950.

Pracovní náplní je obsluha strojů a zařízení na výrobu výbušnin a činnosti související s přepravou, skladováním a balením výbušnin. Na tuto pozici požadujeme střední odborné vzdělání, chemický obor výhodou, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav a výpis z trestního rejstříku. Mzda až 30 tisíc korun, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc.

Místo výkonu práce: Pardubice – Semtín

Pracovní náplň
  • obsluha chemických strojů a zařízení určeného k výrobě výbušnin
  • manipulace s těžkými břemeny (práce vhodná pro muže)
  • obsluha dopravního a zásobovacího zařízení
  • činnosti související s přepravou, skladováním, balením, ničením a zkoušením výbušnin
Požadujeme
  • manuální zručnost
  • fyzická zdatnost
  • pečlivost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • výpis z rejstříku trestů
  • vzdělání v chemickém oboru výhodou
Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • motivační složku mzdy – osobní hodnocení
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance, čtvrtletní a roční odměny
  • možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj
  • zaměstnanecké výhody – dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Mzda
  • až 30 000 Kč